Главная Новости Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"

Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"

Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"
Фото - hromadskeradio.org

Відомий журналіст програми «Профутбол» Костянтин Андріюк зараз перебуває у Польщі, де слідкує за підготовкою суперника збірної України до Євро-2016. В ефірі передачі «Євро-нерви» на радіо «Спорт» він розповів декілька цікавих моментів.

«У поляків тренер – дикий перфекціоніст. Вони тренуються в готельному комплексі на газоні, який був привезений і постелений кілька місяців тому. Трава вирощена за всіма технологіями, це той газон, який буде у Франції. Цей газон – найкращій в усій країні.

Навалка хоче, щоб команда пристосовувалась вже тут до французьких умов. Він слідкує за рівнем стриження трави, густотою і так далі.

Мені вдалось поговорити з Артуром Боруцем. Я в нього спитав, чи буде матч проти збірної України найважливішим для його збірної? А він відповів: «Ні, він не буде найважливішим, бо ми виграємо два перших». Думаю, вони мають право так вважати, адже поляки виграли в збірної Німеччини на своєму полі в кваліфікації», - сказав Андріюк.

Читайте также: "Реал" - "Атлетіко": прогноз Костянтина Андріюка

Нагадаємо, Україна та Польща зустрінуться в останньому турі на груповому етапі Євро-2016. Зустріч відбудеться в Марселі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
07 сентября
05 августа
19 июля
17 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля