Главная Новости Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"

Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"

Костянтин Андріюк: "Поляки тренуються на газоні, який буде у Франції"
Фото - hromadskeradio.org

Відомий журналіст програми «Профутбол» Костянтин Андріюк зараз перебуває у Польщі, де слідкує за підготовкою суперника збірної України до Євро-2016. В ефірі передачі «Євро-нерви» на радіо «Спорт» він розповів декілька цікавих моментів.

«У поляків тренер – дикий перфекціоніст. Вони тренуються в готельному комплексі на газоні, який був привезений і постелений кілька місяців тому. Трава вирощена за всіма технологіями, це той газон, який буде у Франції. Цей газон – найкращій в усій країні.

Навалка хоче, щоб команда пристосовувалась вже тут до французьких умов. Він слідкує за рівнем стриження трави, густотою і так далі.

Мені вдалось поговорити з Артуром Боруцем. Я в нього спитав, чи буде матч проти збірної України найважливішим для його збірної? А він відповів: «Ні, він не буде найважливішим, бо ми виграємо два перших». Думаю, вони мають право так вважати, адже поляки виграли в збірної Німеччини на своєму полі в кваліфікації», - сказав Андріюк.

Читайте также: "Реал" - "Атлетіко": прогноз Костянтина Андріюка

Нагадаємо, Україна та Польща зустрінуться в останньому турі на груповому етапі Євро-2016. Зустріч відбудеться в Марселі.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
02 сентября
07 сентября
05 августа
19 июля
17 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения