Главная Новости Виктор Грачев: "Грізману ще далеко до Мессі та Роналду"

Виктор Грачев: "Грізману ще далеко до Мессі та Роналду"

Виктор Грачев: "Грізману ще далеко до Мессі та Роналду"
Фото - shakhtar.com

"Перед фіналом Євро-2016 француза Антуана Грізмана вже прирівнювали до Мессі та Роналду, - сказав Віктор Грачов. - Так, хлопець має шанси стати великим футболістом. Усе в руках Грізмана. Ще два роки тому ми про нього не знали. А нині цього хлопця ставлять в один ряд з Мессі та Роналду. Француз має вигравати титули для того, щоб бути таким легендарним як Мессі та Роналду. Це обов"язкова умова. Як мені відомо, Грізман дуже впертий і цілеспрямований. Якщо він прогресуватими такими темпами, як дотепер, то все в нього вийде. Але варто також припускати, що нині Грізман показує максимум зі свого потенціалу. Утім, час покаже. Наразі Грізману ще далеко до Мессі та Роналду".

Нагадаємо, що Антуан Грізман цьогоріч програв два важливі фінали: Ліги чемпіонів у складі мадридського "Атлетико" та Євро-2016 у складі Франції.

Оцените
Поделитесь
Источник: Газета Експрес
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
02 сентября
07 сентября
05 августа
19 июля
17 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения